אופנה · טיפוח ויופי · פנאי · תכשיטים

אלגרו (allegro) – שופינג מפולין של קוסמטיקה, אופנה וטיפוח – בישראל

בשנים האחרונות הפכו הטיסות לפולין פופולריות במיוחד. הסיבה – שופינג. הישראלים גילו את השופינג בפולין אחרי שראו שבפולין הקניות משתלמות במיוחד. יש לכך מספר סיבות, שאפשר לסכם כרצון של הפולנים לדאוג לכלכלה שלהם ועמידה בגישה זו לאורך זמן. בפולין הצליחו להוריד את סכומי המותגים הגדולים ביותר בעולם למחירים משתלמים ביותר, דבר שניכר בפלטפורמת הקנייה העיקרית שלהם – אלגרו (allegro).

בפולין לא מזמינים כמעט מאתרים כמו איביי,אמאזון ואלי אקספרס. לא בגלל חרם או הגבלה כלשהם. אלא בגלל שיש להם אפשרות טובה יותר וחסכונית יותר! אלגרו מציעה את כל המוצרים שמציעות פלטפורמות הענק ויותר מכך – במחירים רווחיים במיוחד.

לראשונה בישראל – שופינג מפולין דרך אלגרו

עד עכשיו לא היה אפשר לעשות שופינג במחירים של פולין אלא אם טסת במיוחד וביקרת בקניונים בוורשה או בקרקוב. כהיום, בזכות האפשרות החדשה להזמין מאלגרו לישראל – נפתחות חנויות הענק של פולין לצרכן הישראלי.

היתרונות של הזמנה מאלגרו – בגלל הקרבה הגיאוגרפית לישראל, משלוחים מפולין לישראל לוקחים זמן קצר בהרבה ממדינות כמו סין ושאר ארצות במזרח הרחוק. חבילה שהוזמנה היום יכולה להגיע אליך במהלך שבוע אחד כולל איסוף בסניף הדואר שקרוב אליך.

מרכז שילוח אחד – אלגרו מרכזת את כלל החנויות של מרכזי הקניות בפולין. ברגע שמבוצעת הזמנה, החנות שולחת את החבילה ישירות אליך ללא תיווך.

פחות שלבים שהזמנות עוברות בדרך – בגלל שפולין אינה מדינה עצומה בגודלה, החבילה שהזמנת לא עוברת בין מספר מרכזי שילוח והפצה שונים – מה שאומר שהמשלוח מתקצר בהרבה מכיוון שיש ררק נתיב יחיד שהחבילה עוברת. כך גם קטן הסיכוי לאיבוד החבילה באיזה שלב בדרך.

יתרון נוסף הוא החשש הנוכחי מקורונה, שמשבש תנועה של הזמנות מן המזרח ובעיקר מסין. משלוחים מפולין אינם מגיעים ממרכזי שילוח במזרח, וכל החבילות מגיעות מן הארץ עצמה. על כן אפשר להזמין ללא חשש.

מה אפשר למצוא באתר

אלגרו מאפשרת לקנות את כל המותגים הגדולים במוצאים בחנויות בקניונים בוורשה או בקרקוב. לנשים המבחר גדול במיוחד. אפשר למצוא מוצרי איפור, טיפוח, קוסמטיקה, ביגוד ואביזרים במחירים משתלמים במיוחד לעומת החנויות בארץ

שמלות ערב, חצאיות וביגוד במחירי מציאה הם עניין שבשגרה בחנות הפולנית

באתר זיפי אפשר לחפש לראשונה בפלטפורמת אלגרו בעברית. בין הקטגוריות השונות תמצאו אפשרות לחיפוש לפי מחיר. אפשר להגביל את טווח המחירים לסכום מסוים שאתם מוכנים להציע. בין היתר תמצאו באלגרו גם אפשרות לבגדי אאוטלט ועודפים שיאפשרו לכם קנייה משתלמת באופן מיוחד – בלי לקנות כרטיס טיסה במיוחד.

איפור וקוסמטיקה

כדי להנות מההנחות האדירות שאלגרו מציעה על חנויות הקוסמטיקה הרבות שבה – פשוט היכנסי לקטגוריות 'קוסמטיקה' ועברי על הפריטים השונים. כל המותגים בעולם נמצאים כאן, ובמחירים שאין להשיג בשום מקום אחר. אסתי לאודר, מייבלין, NARS, לאורה מרסייה, שסיידו ועוד ועוד. כולם נמצאים כאן בהנחות ענקיות

המותגים הגדולים באיפור וקוסמטיקה – עכשיו עם משלוחים לארץ באמצעות פלטפורמת אלגרו מפולין

לקריאה נוספת:

מה קורה במסעות השופינג בוורשה? – מאקו

וידויים של שופוהוליק: ורשה, גן עדן של קניות – אל על

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *